Komise soutěže Vesnice roku 2019 ve školce

Ve čtvrtek 27. 6. 19 přivítali ve školce komisi soutěže „Vesnice roku 2019“. Krátce před obědem ji na zahrádce školky přivítaly děti z folklórního kroužku Sojčata. V našich krásných krojích zazpívaly a zatancovaly dva tanečky. Než se komise v počtu 16 lidí přemístila do II. třídy mezi Zvídálky, prohlédla si školku a vyslechla krátké povídání o nás. Ve II. třídě se svým pohybovým vystoupením na písničku „Čtyři kroky dopředu“ představily děti, které navštěvují se svými rodiči cvičení při T. J. Sokol Poniklá. Nepřítomnou cvičitelku Sokolíčku zdatně zastoupila paní učitelka Renáta Pušová.

Poté si společně s velkými dětmi pochutnali na nejoblíbenějším jídle malých dětí – KRUPICOVÉ KAŠI. Do rolí servírek a číšníků se na chvíli proměnily naše děti.

Tím zastávka v naší školce skončila, protože vymezený čas pro pobyt v Poniklé se rychle krátil a ještě bylo třeba ukázat, co všechno u nás máme.