Před Velikonocemi se již mnoho let scházíme s našimi šikovnými a ochotnými spoluobčany, kteří přijdou mezi nás a společně vyrábíme velikonoční dekorace. Tentokrát mezi nás přišlo devět stálých tváří a dvě nové a společně s dětmi vytvářeli pomlázky, vrtaná lepenková vajíčka, barvili kraslice a zvířátka na zapíchnutí, malovali z roliček tulipánky, vyráběli košíčky, do kterých si potom zasely osení nebo řeřichu, zaječí hlavičky ze dřevěných lžiček a slámové slepičky.
Všem moc a moc děkujeme a přejeme příjemné prožití jarních svátků.