Sportovní školička se Sokolem

Na celotýdenní sportování jsme se moc těšili. V pondělí po 9 hodině jsme se v místním sále kantýny sešli s paní trenérkou Zdenou z T. J. Sokol Poniklá. Do 10,30 jsme se zahřáli při rušné části, procvičili svá těla a pracovali s různě velkými míči. V pátek jsme si zvládli zahrát i přehazovanou.

Během lekce byla i přestávka na občerstvení v podobě ovoce a minerálky. Na závěr každé lekce jsme si zatancovali s písničkou POPELÁŘ.

Ve čtvrtek se k nám přidal i trenér oddílu kopané Roman z TJ Poniklá. Tato lekce byla také s míči, ale fotbalovými. Mimo jiné cvičil naší zručnost a pohotovost.

Naše snažení bylo odměněno diplomem a čokoládovou medailí.